05/05
00:00
00:00
Pereira
Bucaramanga
Bucaramanga
05/05
02:00
02:00
Corinthians
Fortaleza
Fortaleza
05/05
02:00
02:00
Cruzeiro
Internacional
Internacional
05/05
02:00
02:00
Espanola
U. Catolica
U. Catolica
05/05
02:15
02:15
Junior
Millonarios
Millonarios
05/05
10:30
10:30
First Vienna
SV Ried
SV Ried
05/05
12:00
12:00
Penafiel
Maritimo
Maritimo
05/05
12:00
12:00
Zhytomyr
Zorya
Zorya
05/05
12:15
12:15
PSV
Sparta
Sparta
05/05
12:15
12:15
Heracles
RKC Waalwijk
RKC Waalwijk
05/05
12:30
12:30
Cagliari
Lecce
Lecce
05/05
12:30
12:30
Warta
Widzew Lodz
Widzew Lodz
05/05
12:40
12:40
Termalica B
Polonia W.
Polonia W.
05/05
13:30
13:30
Elversberg
Herta B.
Herta B.
05/05
13:30
13:30
Wehen Wiesbaden
Kiel
Kiel
05/05
13:30
13:30
Hannover
Paderborn
Paderborn
05/05
13:30
13:30
Antwerp
Club Brugge
Club Brugge
05/05
14:00
14:00
Hvidovre
Viborg
Viborg
05/05
14:00
14:00
Vasteras SK
Djurgarden
Djurgarden
05/05
14:00
14:00
Lyngby
Randers
Randers
05/05
14:00
14:00
Elfsborg
Malmo
Malmo
05/05
14:00
14:00
Helsingor
Horsens
Horsens
05/05
14:00
14:00
Osasuna
Betis
Betis
05/05
14:00
14:00
Eibar
Amorebieta
Amorebieta
05/05
14:15
14:15
Basilea
Luzern
Luzern
05/05
14:30
14:30
Petrolul
Otelul
Otelul
05/05
14:30
14:30
Klagenfurt
LASK
LASK
05/05
14:30
14:30
D. Kiev
Kolos K.
Kolos K.
05/05
14:30
14:30
Volendam
Ajax
Ajax
05/05
14:30
14:30
Utrecht
Vitesse
Vitesse
05/05
14:30
14:30
Sturm Graz
Hartberg
Hartberg
05/05
14:50
14:50
Zrinski Jurjevac
Dugopolje
Dugopolje
05/05
15:00
15:00
Hradec K.
Sigma O.
Sigma O.
05/05
15:00
15:00
Plzen
M. Boleslav
M. Boleslav
05/05
15:00
15:00
Radomlje
Rogaska
Rogaska
05/05
15:00
15:00
Basaksehir
Kasimpasa
Kasimpasa
05/05
15:00
15:00
H. Verona
Fiorentina
Fiorentina
05/05
15:00
15:00
Cosenza
Spezia
Spezia
05/05
15:00
15:00
Palermo
Ascoli
Ascoli
05/05
15:00
15:00
Pisa
Sudtirol
Sudtirol
05/05
15:00
15:00
Ternana
Catanzaro
Catanzaro
05/05
15:00
15:00
Brescia
Lecco
Lecco
05/05
15:00
15:00
Chelsea
West Ham
West Ham
05/05
15:00
15:00
Altay
Adanaspor
Adanaspor
05/05
15:00
15:00
Bodrumspor
Kocaelispor
Kocaelispor
05/05
15:00
15:00
Genclerbirligi
Giresunspor
Giresunspor
05/05
15:00
15:00
Sakaryaspor
Tuzlaspor
Tuzlaspor
05/05
15:00
15:00
Korona
Piast
Piast
05/05
15:00
15:00
Teplice
Liberec
Liberec
05/05
15:00
15:00
Empoli
Frosinone
Frosinone
05/05
15:00
15:00
Cittadella
Bari
Bari
05/05
15:00
15:00
Modena
Como
Como
05/05
15:00
15:00
Parma
Cremonese
Cremonese
05/05
15:00
15:00
Aalborg
Hobro
Hobro
05/05
15:00
15:00
Sampdoria
Reggiana
Reggiana
05/05
15:00
15:00
Venezia
Feralpisalo
Feralpisalo
05/05
15:00
15:00
Plock
Motor Lublin
Motor Lublin
05/05
15:00
15:00
Brighton
Aston Villa
Aston Villa
05/05
15:00
15:00
Nacional M.
FC Porto B
FC Porto B
05/05
15:00
15:00
Bandirmaspor
Keciorengucu
Keciorengucu
05/05
15:00
15:00
Corum
Sanliurfaspor
Sanliurfaspor
05/05
15:00
15:00
Manisaspor
Boluspor
Boluspor
05/05
15:00
15:00
Umraniyespor
Erzurum BB
Erzurum BB
05/05
15:30
15:30
Union Berlino
Bochum
Bochum
05/05
16:00
16:00
Silkeborg
Copenhagen
Copenhagen
05/05
16:00
16:00
Koge
Hillerod
Hillerod
05/05
16:00
16:00
Leuven
Standard L.
Standard L.
05/05
16:15
16:15
Celta Vigo
Villarreal
Villarreal
05/05
16:15
16:15
Fc Andorra
Albacete
Albacete
05/05
16:15
16:15
Espanyol
Sporting Gijon
Sporting Gijon
05/05
16:30
16:30
Hammarby
Varnamo
Varnamo
05/05
16:30
16:30
Yverdon
Lausanne
Lausanne
05/05
16:30
16:30
AIK Stockholm
Norrkoping
Norrkoping
05/05
16:30
16:30
Zurigo
Young Boys
Young Boys
05/05
16:30
16:30
Vilaverdense
Torreense
Torreense
05/05
16:30
16:30
Farense
Estoril
Estoril
05/05
16:45
16:45
AZ Alkmaar
Twente
Twente
05/05
17:00
17:00
Hajduk Split
Varazdin
Varazdin
05/05
17:00
17:00
Bodo Glimt
Stromsgodset
Stromsgodset
05/05
17:00
17:00
Kristiansund
Ham Kam
Ham Kam
05/05
17:00
17:00
Sandefjord
Molde
Molde
05/05
17:00
17:00
Shakhtar
Ch. Odessa
Ch. Odessa
05/05
17:00
17:00
Zmijavci
Bijelo Brdo
Bijelo Brdo
05/05
17:00
17:00
Rapid V.
RB Salisburgo
RB Salisburgo
05/05
17:00
17:00
Haugesund
KFUM Oslo
KFUM Oslo
05/05
17:00
17:00
Odd
Fredrikstad
Fredrikstad
05/05
17:00
17:00
Sarpsborg 08
Lillestrom
Lillestrom
05/05
17:30
17:30
Legia
Radomiak R.
Radomiak R.
05/05
17:30
17:30
Podbrezova
Dun. Streda
Dun. Streda
05/05
17:30
17:30
O. Ljubljana
Mura
Mura
05/05
17:30
17:30
Liverpool
Tottenham
Tottenham
05/05
17:30
17:30
E. Frankfurt
Leverkusen
Leverkusen
05/05
18:00
18:00
Gaziantepspor
Hatayspor
Hatayspor
05/05
18:00
18:00
Milan
Genoa
Genoa
05/05
18:00
18:00
Pruszkow
Chrobry Glogow
Chrobry Glogow
05/05
18:00
18:00
Midtjylland
Brondby
Brondby
05/05
18:00
18:00
Slovacko
Sparta Praga
Sparta Praga
05/05
18:00
18:00
Galatasaray
Sivasspor
Sivasspor
05/05
18:30
18:30
Eldense
Leganes
Leganes
05/05
18:30
18:30
R. Saragozza
Burgos
Burgos
05/05
18:30
18:30
St. Gilloise
Anderlecht
Anderlecht
05/05
18:30
18:30
Calera
Nublense
Nublense
05/05
18:30
18:30
Valencia
Alaves
Alaves
05/05
19:00
19:00
Alanyaspor
Besiktas
Besiktas
05/05
19:00
19:00
Hatayspor
Ankaragucu
Ankaragucu
05/05
19:00
19:00
Kasimpasa
Antalyaspor
Antalyaspor
05/05
19:00
19:00
Pendikspor
Rizespor
Rizespor
05/05
19:00
19:00
Trabzonspor
Istanbulspor
Istanbulspor
05/05
19:00
19:00
Benfica B
Pacos F.
Pacos F.
05/05
19:00
19:00
Arouca
Estrela
Estrela
05/05
19:00
19:00
Adana Demirspor
Gaziantepspor
Gaziantepspor
05/05
19:00
19:00
Fenerbahce
Kayserispor
Kayserispor
05/05
19:00
19:00
Karagumruk
Galatasaray
Galatasaray
05/05
19:00
19:00
Konyaspor
Samsunspor
Samsunspor
05/05
19:00
19:00
Sivasspor
Basaksehir
Basaksehir
05/05
19:00
19:00
Braga
Casa Pia
Casa Pia
05/05
19:15
19:15
Viking
Tromso
Tromso
05/05
19:15
19:15
Kortrijk
Eupen
Eupen
05/05
19:30
19:30
Heidenheim
Mainz
Mainz
05/05
19:30
19:30
Rijeka
Din. Zagabria
Din. Zagabria